National Scratch and Win Competition Winners

Written on the 14 December 2012 by Snap Marketing

100 Winners of Visa Debit Card announced

Thank you to every one who entered the recent competition to win a $250 Visa Debit Card. Snap is pleased to announce the following winners in each State:

ACT Winner
Christine Harrison, Cook
NSW Winners
Lynette Brown, Bankstown; Kim Rattray, Hoxton Park; Sandra Johnson, Chatswood; Katherine Ciempka, Bennetts Green; Joyce Hang, Surry Hills; Fiona Wales, East Gosford; Felicity Mcevilly, Roseville; Rosa Mete, Lane Cove ; Christine Dwyer, Warriewood; Harry Edwards, Baulkham Hills; Gavin Caine, Parramatta; Craig Pring, Mascot; Richard Blacker, Girraween; Samantha Shoaib, Auburn; Danny Jurd, Surry Hills; Di Bungey, Sydney; Jess Chalmers, Thurgoona;  Edwin Tomlins, Wahroonga; Megan Serrano, Corrimal; Nicole Wilson, Smithfield; Elfie Frattner, Sydney; Georgia Lesslie, Cranebrook; Marjorie Mcbride, Macquarie Park; Patrick Hickey, Alexandria
Victoria/Tasmania Winners
Manmeet Hundal, Abbotsford; Michelle Haire, Wodonga; Jo Chionh, Bundoora; Daniel Williams, Noble Park; Belinda Mcleod, East Keilor; Lyndal Tilley, Langwarrin; Linda Jaeger, Beeac; Philippa Duffy, Hawthorn; Finn Ostergard, Sisters Beach; Tarquin Glav, Croydon; Guy Jukes, Clayton South; Marilyn Crowe, Melbourne; Megan Boundy, Emerald; Jan Renshaw, Notting Hill; Tapuwa Bofu, Preston; Peter Hunt, Ringwood; Dana Rader, Prahran; Leigh Stevenson, Tarneit; Chris Tranter, Flemington; Rob Castersen, Bayswater; Louise Simpson, Surrey Hills; Louise Stockfeld, Hawthorn; Lorraine Hall, Elsternwick; Barry Irvine, Mornington; Tina Schergat, Yarraville
Queensland Winners
Carolyn Sfiligoj, Bray Park; Tiziana Grasso, Brisbane; Nyssa Smith, Stafford Heights; Martin Hunt, Woree; Kate Chapman, Birkdale; Carolina Miller, Newport; Kate Bishop, Banyo; Vincent Wilson, Ipswich; Shannon Ryan, Tieri; Debbie Vine, Kunda Park; Fairlie Ranger, Milton; Ann Hughes, Carina Heights; Mathew Bielby, Carrara; Hoang Lam, Rocklea; Keith Arnold, Upper Mt Gravatt; Phil Jarvis, Southport; Sharon Cann, Richlands;  Gordon Hutchison, Meringandan West; Paul Tattersall, Springwood; Peter Richards, Arana Hills
WA Winners
Hellene Platell, Como; Rina Capello, Wangara; Caroline Lissaman, Cloverdale; Julie Higham, Nedlands; Hayley Green, North Pinjarra; Leanne Brown, Bertram ; Frances Bartlett, Hamilton Hill; Brenda Cervi, Yanchep; Emily Little, Welshpool; Dana Bursik, Gosnells; Mick Turner, Welshpool; David Robinson, Dudley Park; Symons Sabine, Wattle Grove; David Murray, Osborne Park; Rhiannon Ervin, Perth; Elizabeth Stroud Safety Bay; Sam Hayes, Wembley Downs; Paul O'Leary, Wangara; Caitlin Sutherland, Waikiki; Despene Kalaf, Belmont
SA Winners
Toufic Kaissi, Unley; Grant Earl, Lonsdale; Matt Knowles, Findon; Kristen Kubank, Stepney; Vanessa O'Connor, Wayville; Joseph Cardone, Lonsdale; Louise Zacharia Medindie Gardens; Clair Bulte, Mile End; John Rosie, Kensington; Vanessa Katnich, Grange


Author: Snap Marketing

Sign up to our monthly newsletter

Earn 1 Qantas Point for every $1 spend at your local Snap Centre. Find out more

Platinum Partners

Silver Partners